Elementy dodatkowe, jakie mogą być użyte w food truckach SHINE w każdej sytuacji przystosowane są do wymagań zleceniodawcy oraz do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W obrębie serii głównych, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można więc oczekiwać dopasowania dodatkowych sprzętów, zastosowania dowolnej kolorystyki oraz wykonania przyczepy w optymalnym pod konkretne użycie rozmiarze. Decydując się na food truck sprzedaż SHINE klient otrzymuje to, co cechuje najwyższa wartość użytkowa.

Pośród doposażenia dodatkowego oferowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne LED, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap wykonany ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, chowany stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwne z półką, logo z reklamą, opcja zastosowania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Z kolei, kiedy klient będzie mieć jeszcze innego rodzaju pomysły, to też może się decydować na podanie tego, na czym mu będzie zależało. Projektanci SHINE spełnią takie wymagania. Czymś nowym w ofercie są rowery gastronomiczne. Takie praktyczne obiekty sprzedażowe przystosowane są głównie do wydawania napojów. Sprawdzą się na imprezach plenerowych.

Interesujący design, nieduże rozmiary, wysoka jakość wykonania a także opcja ustawiania roweru każdego dnia w innym miejscu to spore walory tego wyjścia. Szczególnie że wystarczy przedłożyć własną koncepcję i eksperci z firmy podpowiedzą, jakie propozycje są polecane. Indywidualne podejście pozwoli stworzyć harmonijny profil pod względem biznesowym i można dobrze się kojarzyć. Food trucki w amerykańskim designie wyglądają wyjątkowo dobrze. Można wówczas własny interes rozwijać wzorowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Gadżety reklamowe – dlaczego warto ich używać

Jedną z podstawowych rzeczy w sprzedaży będzie przekonanie klientów, żeby zechcieli oni…

WordPress – najpopularniejsze narzędzie do zarządzania blogami

Blogi cieszą się obecnie ogromną popularnością. Jak można sprawdzić w licznych statystykach,…

Modelujący trening na rzeźbę – treningi, sprzęt oraz suplementy

Jeśli już od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem rozpoczęcia rzeźbienia swojej…