Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto zdecydować się na makijaż permanentny

O zaletach permanentnego makijażu przekonało się już wiele pań. Po pierwsze zapewnia on wysoką trwałość, nawet do kilku lat, i przez ten czas praktycznie nie ma konieczności jego poprawiania i stania przed lustrem. Z tego też powodu sprawdza się on doskonale u pań, które same nie umieją się malować lub zwyczajnie nie mają na to chęci i czasu.

Zabieg taki nieco przypomina robienie tatuażu, ale jedna rzecz jest w nim inna. To znaczy cały barwnik wprowadza się dużo płycej pod skórę, przez co nie zostaje tam na stałe, a z czasem zostaje wchłonięty. Z reguły widoczne efekty są dobrze widoczne od roku do kilku lat. Rzecz jasna podczas jego wykonywania niezwykle istotne jest zachowanie procedur i środków ostrożności, bo mimo wszystko to jest inwazyjny zabieg. Z tego też powodu makijaż permanentny Gdynia powinno się wykonywać wyłącznie w porządnych salonach kosmetycznych, dysponujących odpowiednim sprzętem i doświadczeniem.

Również nie każdy może go zrobić, przeciwwskazaniem jest na przykład ciąża, alergie na pigmenty czy też niektóre choroby. Przeważnie całość jest podzielona na dwa etapy. Przed pierwszym warto się przygotować biorąc leki na opryszczkę przez kilka dni wcześniej. Aplikowanie barwnika pod powierzchnię skóry przeważnie będzie trwało dwie do trzech godzin, choć czasami może się to przedłużyć. Nie jest to zupełnie bezbolesne, u niektórych pań pojawia się wyłącznie lekki dyskomfort, lecz inne odczuć mogą znacznie silniejszy ból.

Ponieważ zostaje naruszana wierzchnia warstwa skóry, to często spotykanym objawem jest zaczerwienienie i obrzęk. Objawy takie to coś zupełnie normalnego i po kilku dniach powinny ustąpić. Nie ma potrzeby brania długiego urlopu czy chorobowego, bo już następnego dnia można pracować. Po pełnym zagojeniu skóry trzeba się jeszcze raz pojawić w gabinecie, w celu poprawienia i skorygowania ewentualnych niedociągnięć. Zaleca się, aby przez kilka tygodni od wykonanego zabiegu unikać mocnego opalania, bo może to spowodować jakieś komplikacje.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
256

Dodaj komentarz