Osoby, jakie dłuższy czas sprzedawały swój samochód doskonale wiedzą jakie to jest męczące. Odbieranie telefonów przed cały dzień od zainteresowanych osób czy umawianie się na pokazywanie i jazdy próbne pochłaniają wiele czasu, a rezultaty tego bywają bardzo różne.

Nie raz wychodziło na to, że ostatecznie żeby samochód sprzedać należało dość mocno obniżyć cenę, a całość trwała wiele miesięcy. Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje sprawnie się pozbyć swojego auta, to powinien się dobrze zastanowić czy chce to robić samemu. Jedną z opcji jest wtedy komis. Tu całością spraw związanych z ogłoszeniami, pokazywaniem samochodu i jazdą próbną zajmą się pracownicy. Rzecz jasna nie za darmo, bo w przypadku komisu trzeba będzie po sprzedaży opłacić określoną prowizję. Najczęściej wysokość takiej wynosi między kilka a kilkanaście procent od wartości sprzedaży.

Ale i tak ostatecznie wiadomo nie będzie, jak szybko znajdzie się nabywca, dlatego warto jeszcze rozważyć skup samochodów Kraków. Tu również cena będzie nieco mniejsza od rynkowej, lecz za to dużą zaletą jest to, że ustalone pieniądze dostanie się w zasadzie do ręki. Sprawy formalne przeważnie są załatwiane bardzo szybko. Czasami nawet w ten sam dzień, w którym zadzwoniło się do firmy, można się spodziewać odbioru auta oraz wypłaty. Jedną z dużych zalet korzystania z takiej opcji jest też to, że skup samochodów Kraków jest także zainteresowany samochodami po wypadku czy zepsutymi, jeśli więc ktoś ma taki w garażu, to także w taki sposób go sprzeda.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Gadżety reklamowe – dlaczego warto ich używać

Jedną z podstawowych rzeczy w sprzedaży będzie przekonanie klientów, żeby zechcieli oni…

WordPress – najpopularniejsze narzędzie do zarządzania blogami

Blogi cieszą się obecnie ogromną popularnością. Jak można sprawdzić w licznych statystykach,…

Modelujący trening na rzeźbę – treningi, sprzęt oraz suplementy

Jeśli już od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem rozpoczęcia rzeźbienia swojej…