Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii

Cechy zdrowotne białej szałwii były już wiele lat temu potwierdzone naukowo. Można o nich przeczytać także na stronie GoldenTeacher. Zioło to działa jako antyoksydant, jak i wspomaga leczenie różnych chorób bakteryjnych i wirusowych. biała szałwia uwalnia też jony ujemne, neutralizujące jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one powstać przykładowo z pleśni albo z sierści zwierząt domowych. Dlatego też zmniejsza niebezpieczeństwo powstawania schorzeń układu oddechowego albo alergii.

Korzystny wpływ białej szałwii udokumentowany jest w licznych badaniach uniwersyteckich. Okazało się, że biała szałwia może okazać się pomocna w zapobieganiu schorzeń nowotworowych. Ma również działanie zmniejszające stany zapalne oraz antybakteryjne. Niektóre z badań ukazały także, że w roślinie takiej znajduje się związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu a także poprawę samopoczucia. Jeżeli zapali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięć oraz od lęków. Można również zauważyć poprawę, jeśli chodzi o jakość snu.

Na portalu podane jest również, w jakich miejscach białą szałwię można nabywać. Będą to: sklepy zielarskie, punkty sprzedaży oferujące wyroby z aromaterapii, jak i sklepiki ezoteryczne. Liście białej szałwii są związywane w pęki, a więc wystarczy je umieścić w naczyniu odpornym na ogień oraz podpalić. Biała szałwia ma zgodnie ze stanem rzeczywistym przypisanych tak dużo wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
66

Dodaj komentarz