Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie google analytics 4

Prowadzenie internetowego biznesu wiąże się z koniecznością podejmowania wielu ważnych decyzji. Lecz aby takie decyzje podjąć, to należy posiadać jak najwięcej danych, na jakich można się oprzeć, a w tym celu konieczne będzie korzystanie z różnego rodzaju analitycznych narzędzi. Od wielu lat najbardziej popularnym jest google analytics, jakie od niedawna doczekało się całkiem nowej wersji, dającej nieznane do tej pory możliwości. Pomimo że nazwa jest bardzo podobna, bowiem najnowsze narzędzie nazywa się po prostu google analytics 4, to w praktyce jest to zupełnie odmienny produkt, nie mający wiele wspólnego z poprzednikiem.

Całkowicie inne jest również podejście do analizowania, według pomysłu Google to właśnie ten kierunek jest przyszłościowy i będzie rozwijany w intensywny sposób. Przede wszystkim google analytics 4 ebook opiera się na strumieniu danych, bez używania cookie oraz wszelkich danych identyfikacyjnych. Analizowane są nie odsłony, jak do tej pory to miało miejsce, ale zdarzenia, co zapewnia znacznie więcej elastyczności. Co istotne, ta analiza dotyczy nie tylko stron internetowych lecz również aplikacji, jakie wykorzystuje coraz większa liczba właścicieli smartfonów.

W panelu administracyjnym również pojawiło się dużo zmian. Nowa usługa używa tak zwanych strumieni strumienie, którymi mogą być wspominane wcześniej aplikacje i strony internetowe. Całkiem nowy wygląd panelu do kolejna nowość, osoby używające starego z pewnością zauważą od razu brak niektórych raportów, które usunięto lub przeniesiono w jakieś inne miejsce. Nowością jest chociażby prognozowanie, które między innymi obejmuje szacowanie prawdopodobieństw zakupu czy odejścia. Posiadacze stron, jakich interesować będzie analityka sklepu internetowego, sami się mogą zająć instalacją tych narzędzi, a mogą też do tego celu wynająć wyspecjalizowaną firmę. Dużo informacji w temacie google analytics 4 znaleźć można na przykład na stronie https://clickflow.pl/sklep/ebook-wdrozenie-google-analytics-4-dla-e-commmerce/, jeżeli kogoś interesować będzie taka tematyka, to może poszukać tam wiadomości.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
49

Dodaj komentarz