Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego reklama za pomocą neonów jest tak skuteczna

{Niewiele osób jest świadomych, że tak bardzo popularne neony posiadają stuletnią historię, bowiem pierwsze z nich zaczęły się pojawiać już na początku XX wieku. Tak więc widać, że reklama neonowa to duży kawałek historii, która tak naprawdę wcale się nie skończyła. Klasyczne neony są robione ze szklanych rurek napełnionych mieszaniną szlachetnych gazów. Zależnie od tego, jaki był końcowy skład tej mieszanki, to otrzymywano różne kolory światła. Takie neony na ścianę czy też instalowane na stelażach i dachach z pewnością robią duże wrażenie, ale mają kilka dość istotnych wad. Po pierwsze produkcja ich jest dość pracochłonna, a oprócz tego ze względu na wykorzystanie nie mają one dużej odporności na mechaniczne uszkodzenia.

W przypadku jakiegoś uszkodzenia czy awarii przeważnie takiego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było zrobić zastępczy. Z tego też powodu wydawało się, że ten reklamowy nośnik powoli zniknie z naszego krajobrazu, kiedy na rynek wkroczyła technologia z diodami LED. Ledowe diody jako źródło światła wdarły się przebojem przed kilkunastu laty

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
85

Dodaj komentarz