Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Regały magazynowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX

Półki do magazynów zaprojektowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to produkty funkcjonalne, zaliczające się do bezpiecznych oraz dobrze prezentujące się. W związku z tym, wypełniają poszczególne wymagania, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Klienci mogą poza nimi zaopatrywać się również w innego rodzaju wyroby, dzięki czemu mogą zagospodarować w całości przestrzeń w magazynie. Są to wyroby w działach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o regały, to konsumenci mogą wybierać: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to chętnie wybierane produkty, ze względu na ich uniwersalne użycie. Transport towaru na palecie jest bazą w wielu dyscyplinach, w związku z czym magazyny powinny być do tego przystosowane. Regały paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, gwarantującym szybki załadunek. Są one wykonane w ten sposób, że mają uodpornienie na uderzenia wózków widłowych w tłocznych przestrzeniach magazynu.

Gwarantują one również mobilność dla większych obciążeń. Składowa konstrukcja tego typu regałów powoduje, iż można je sprawnie naprawić, kiedy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną opcją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, czyli główny rodzaj regału, przeznaczony do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, lecz też w punktach sprzedaży i w biurowcach. Regały na jakich może zmieścić się towar do siedmiuset kilogramów zaliczają się do łatwo dostępnych, a więc sprawnie wykonana jest praca w konkretnym miejscu, w którym taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych zakład również zatroszczył się o mającą modułowy charakter konstrukcję, czyli dostosowanie regału do swoich oczekiwań nie okaże się czymś skomplikowanym, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa przebudowa. Poza produktami do jakich wliczają się regały paletowe udostępnione są też regały wspornikowe, pozwalające na całkowite użytkowanie przestrzeni magazynu w wypadku składowania na jej terenie wyrobów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
33

Dodaj komentarz