Remont mieszkania czy domu to przeważnie również zrobienie ścian. Możliwości na ich wykończenie jest dużo, a w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się fototapety. Takie możliwości zapewniła nowoczesna technologia drukowania, dzięki czemu na podkładach wydrukować można w zasadzie wszystko co się będzie chciało. W tym również robiące niezwykłe wrażenia wzory 3D, które mogą odmienić wszystkie wnętrza. Takie fototapety 3d prezentują bardzo różne motywy, od panoram i pejzaży po różnego rodzaju wzory geometryczne. To, co też dają, to wrażenie realności i prawdziwości.

Wysoki poziom druku i żywe, nasycone barwy powodują, że wchodząc do danego pomieszczenia widzi się niezwykle realistyczny widok, który na każdym może zrobić duże wrażenie. Dobierając w odpowiedni sposób motywy można dać takiemu wnętrzu dużo głębi, sprawić że będzie ono optycznie powiększone. To rozwiązanie świetnie się sprawdza zarówno w dużych salonach i pokojach, jak również niewielkich, wąskich korytarzach. A że dostępne możliwości w tej kwestii są praktycznie nieograniczone, to chyba nikt nie będzie miał problemu z wyszukaniem czegoś, co przypadnie mu do gustu. Firmy oferujące tapety 3d z reguły posiadają wybór kilkuset tysięcy różnych wzorów, tak więc przejrzenie ich tylko może zająć niemało czasu. A jeżeli ktoś zechce, to podesłać może także swoje zdjęcie, nie powinno być żadnych problemów z tym, żeby to wydrukować. Podejmując decyzję o takim rozwiązaniu należy jednak zaplanować wszystko odpowiednio.

Fototapety kupowane są na zamówienie podając dokładny wymiar, tak więc należy wcześniej dokładnie zmierzyć ściany. Istotną sprawą jest przyklejanie, które wygląda identycznie jak przy zwykłych tapetach. Należy to jednak wykonać bardzo dokładnie, gdyż motyw składał się będzie z kilku pasków, które należy przykleić w dobrej kolejności. Warto również zadbać wcześniej o odpowiednie przygotowanie ściany i usunięcie nierówności, wówczas całość będzie się idealnie prezentowała.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Listwy przypodłogowe wykonane z wysokiej jakości płyty MDF od firmy Lagrus

Listwy przypodłogowe zrobione z wysokiej jakości płyty drewnopochodnej od firmy Lagrus są…

Zakup mebli w internecie – dlaczego warto pomyśleć o takim rozwiązaniu

Dzisiaj przez internet kupuje się naprawdę różne przedmioty. W ostatnich latach dołączyły…

O czym warto pamiętać przy zakupie przypodłogowych listew

Jeśli ktoś zamierza ułożyć na podłodze panele czy deski, to pamiętać też…