Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Hotel Mixbud: rzetelnie funkcjonująca aula na spotkania biznesowe

Hotel Mixbud to głównie profesjonalnie przygotowana sala na konferencje. Wobec tego jest to miejsce świetnie nadające się do przyszykowania eventów o charakterze biznesowym, przedłożenia propozycji handlowej albo przyszykowania wydarzenia z wystąpieniem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest również komfortowo wyposażony, co sprzyja interesującemu spędzaniu czasu wolnego. W sali na konferencje znajduje się kompletne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

Ponadto aula wyposażona jest w nowoczesny rzutnik z ekranem, jaki jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych i komputerów przenośnych. Sala jest też perfekcyjnie nagłaśniana, co sprzyja poprowadzeniu dyskusji w trakcie eventu. W dodatku można skorzystać z flipcharta, pozwalającego na wizualne przedstawienie programu konferencji. W czasie spotkania obsługa podaje kawę i herbatę. Na dodatek można również zamawiać catering. Abstrahując od faktu, jak długo trwa spotkanie, można czuć się komfortowo, ponieważ sala jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są w pobliżu drogi ekspresowej E30, co pozwala na prędkie dotarcie na spotkanie. Informacje szczegółowe na temat każdego wydarzenia biznesowego, jak i standardy obsługi można omawiać już po składaniu rezerwacji.

Również w trakcie trwania całego eventu można oczekiwać wsparcia personelu. Atuty, jakie wskazują na to, iż warto spotkania biznesowe zorganizować w Mixbud są nie do podważenia. Mixbud ma stuprocentowo przystosowaną aulę na konferencję na trzydzieści pięć osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można przygotować kameralne spotkanie biznesowe lub prezentację handlową, nie obawiając się niepowodzenia. Mixbud oferuje pokoje 2, trzy, 5 oraz 6 osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonuje również smakowita oferta kolacji, bar a także spokojne miejsce do wypoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
63

Dodaj komentarz