Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków w duecie z instruktorem odbywają się na terenie całego kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest należność za skok. Jeżeli ktoś zdecydowany jest na skok spadochronem, to może natychmiast doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje podane są też na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to przeżycie nie do zestawienia z jakimkolwiek innego rodzaju i kiedy tylko klient ma takie marzenie, to musi się decydować. Prędkość przekroczy wówczas dwieście km w ciągu godziny. Można zobaczyć zapierające oddech w piersiach krajobrazy, a także odczuć adrenalinę w czystej formie. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej z pewnością przez dłuższy czas nie da się zapominać. Wysokie uprawnienia instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor skacze wspólnie z pasażerem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy m, zależnie od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak realizowany jest skoki ze spadochronem pasażer jest na szkoleniu. Skok trwa od trzydziestu pięciu do 55 s. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu minut. Pasażer ma wówczas okazję do spróbowania samodzielnego kierowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polubień:
0 0
Wyświetleń:
67

Dodaj komentarz