Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków w duecie z instruktorem odbywają się na terenie całego kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest należność za skok. Jeżeli ktoś zdecydowany jest na skok spadochronem, to może natychmiast doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje podane są też na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to przeżycie nie do zestawienia z jakimkolwiek innego rodzaju i kiedy tylko klient ma takie marzenie, to musi się decydować. Prędkość przekroczy wówczas dwieście km w ciągu godziny. Można zobaczyć zapierające oddech w piersiach krajobrazy, a także odczuć adrenalinę w czystej formie. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej z pewnością przez dłuższy czas nie da się zapominać. Wysokie uprawnienia instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor skacze wspólnie z pasażerem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy m, zależnie od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak realizowany jest skoki ze spadochronem pasażer jest na szkoleniu. Skok trwa od trzydziestu pięciu do 55 s. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu minut. Pasażer ma wówczas okazję do spróbowania samodzielnego kierowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

WordPress – najpopularniejsze narzędzie do zarządzania blogami

Blogi cieszą się obecnie ogromną popularnością. Jak można sprawdzić w licznych statystykach,…

Modelujący trening na rzeźbę – treningi, sprzęt oraz suplementy

Jeśli już od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem rozpoczęcia rzeźbienia swojej…