Schody na Beton

Oferujemy wykonanie schodów na konstrukcji betonowej.

Przy doborze materiałów wykończeniowych na schody, oprócz wyglądu weźmy pod uwagę również ich własności użytkowe, takie jak łatwość utrzymania w czystości, wymagane zabiegi konserwacyjne, możliwości renowacji i naprawy. Nasza firma poleca Państwu schody z drewna różnych gatunków
 
Drewniane pokrycie stopni dobrze komponuje się z parkietem czy panelami podłogowymi. Takie wykończenie często stosowane jest w domach, w których schody drewniane wychodzą z salonu czy reprezentacyjnego holu. Drewniane trepy nie sprawiają kłopotu w utrzymaniu w czystości, a w razie uszkodzeń powierzchni łatwo je naprawić - zniszczoną warstwę szlifuje się, ubytki i wgniecenia wypełnia szpachlówką w odpowiednim kolorze i ponownie pokrywa lakierem.
 
Do wykończenia schodów najlepiej stosować drewno lite lub klejone, o wilgotności 8-12 proc. Powinno ono mieć I klasę lub oznaczenie literą E (exclusive) - takie drewno jest pozbawione sęków, pęknięć i przebarwień. Zabezpiecza się je lakierem lub olejem.Drewno na schody powinno być odporne na ścieranie, dobre są więc  buk, dąb i jesion oraz twarde gatunki egzotyczne.
Służymy pomocą w podjęciu decyzji i zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych rozwiązań.

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru gatunku drewna tak, aby możliwe było jak najlepsze wyeksponowanie jego walorów użytkowych i estetycznych. Przedstawiamy różnego rodzaju propozycje dotyczące koloru i wykończenia schodów oraz rodzaju montowanej balustrady.

Każde zamówienie szczegółowo omawiamy z Klientem, następnie przedstawiamy kosztorys ofertowy, na podstawie którego przygotowywana jest umowa oraz projekt Państwa schodów.

Oferta

Oferujemy Państwu modne i atrakcyjne drzwi, meble, schody drewniane gięte i proste. Produkty wykonane są z ogromną starannością z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Tworzymy schody z drewna: dębowe, bukowe, z klonu, wiśni i wielu innych gatunków drzew.

Zobacz więcej...
View

Drzwi zewnętrzne

Szeroka oferta nowoczesnych drzwi drewnianych zewnętrznych, wejściowych.

View

Meble

Nasza oferta to nie tylko schody i drzwi, oferujemy również meble biurowe oraz kuchenne.

View

Schody na Beton

Oferujemy wykonanie schodów na konstrukcji betonowej.

yt

fb

all