O Nas

Jesteśmy grupą młodych i ambitnych ludzi, dla których inspiracją od wielu lat jest drewno. Oferując Państwu schody, drzwi i meble oraz chcąc spełnić Państwa oczekiwania, stawiamy sobie i naszym współpracownikom wysokie wymagania oraz nieustannie wyznaczamy nowe cele i zadania.

Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami wnętrza, kreujemy unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego naszego projektu, sprawia, że staje się on niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów są oryginalne meble kuchenne , łazienkowe oraz drzwi, które doskonale podkreślają charakter Państwa domu oraz podkreślają jego piękno.

Dbając, o jakość materiałów i precyzję wykonania stawiamy sobie za cel sukcesy oraz rozpoznawalność na polskim oraz europejskim rynku. Nasze produkty znają i doceniają od lat klienci w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach oraz Słowacji.Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby, cechowała doskonała forma, elegancja i funkcjonalność, by ich jakość przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych Klientów. Mamy nadzieje że również Państwo dołączą do sporego grona naszych zadowolonych Klientów.

Oferta

Oferujemy Państwu modne i atrakcyjne drzwi, meble, schody drewniane gięte i proste. Produkty wykonane są z ogromną starannością z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Tworzymy schody z drewna: dębowe, bukowe, z klonu, wiśni i wielu innych gatunków drzew.

Zobacz więcej...
View

Drzwi zewnętrzne

Szeroka oferta nowoczesnych drzwi drewnianych zewnętrznych, wejściowych.

View

Meble

Nasza oferta to nie tylko schody i drzwi, oferujemy również meble biurowe oraz kuchenne.

View

Schody na Beton

Oferujemy wykonanie schodów na konstrukcji betonowej.

yt

fb

all